Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, 44 seferi iptal etti

06 Ocak, 2015 | 08:03

Türk Hava Yolları, yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle iç ve dış hatlardaki bazı seferlerini iptal etti.

THY, yurt genelinde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle iç hatta 39, dış hatta ise 5 seferini iptal etti

THY resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, iç hatta Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen ile Antalya, İzmir, Ankara, Gaziantep, Adıyaman, Amasya-Merzifon, Denizli, Batman, Alanya, Diyarbakır, Sivas, Konya ve Kayseri çıkışlı 39 seferin iptal edildiği belirtildi.

Açıklamada, dış hatlarda Atatürk Havalimanı’ndan Üsküp ve Budapeşte’ye yapılacak karşılıklı sefer ile Cenevre-İstanbul uçuşunun iptal edildiği kaydedildi. (AA)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı uçak seferleri iptal, THY, THY Haberleri, thy iptal olan seferler, THY kötü hava, THY sefer iptal, THY seferleri, THY seferleri iptal, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları seferler iptal, Türk Hava Yolları son dakika, Türk Hava Yolları Uçak, Türk Hava Yolları uçak seferleri iptal,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları