Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Sao Paulo direk uçuşları Güney Amerika turizmini canlandırıyor

17 Haziran, 2013 | 16:16

Sao Paulo THY direk uçuşları, gezilecek yerler, turizm hakkında herşey Türk Hava Yolları Sao Paulo direk uçuşları Güney Amerika turizmine ve bölgeye olan ilgiyi arttırırken turistik – ticari ilişkileri olumlu yönde etkiliyor.

Türk Hava Yolları Sao Paulo direk uçuşları Güney Amerika turizmini ve ticaretini geliştirmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları Dakar aktarmalı olarak başladığı Sao Paulo uçuşlarına 2010 yılında koyduğu direk seferler ile hem bir çok sektörde Güney Amerika ile yapılan iş birliğini güçlendirdi hem de dünyanın en büyük ticaret hacmine sahip şehirlerden birtanesine uçuyor olmasından dolayı uluslar arası şirkete prestij kazandırmıştır.

Türk Hava Yolları İstanbul Sao Paulo ve Sao Paulo uçuşları Salı, Çarşamba, Cuma, Pazar olmak üzere haftada dört gün karşılıklı olarak düzenlenmektedir.

Güney Amerika’ nın en önemli sanayi şehirlerinin başında gelen Sao Paulo hem turistik hem de ticari amaçlı ziyaretler ile her sene milyonlarca turisti ağırlıyor. THY Türkiye İstanbul Sao Paulo direk uçuşları hiç kuşkusuz bölge ile hem sanayi hem de ticari ilişkileri canlı tutmaya ve yükseltmeye katkı sağlamıştır.

Sao Paulo turu ve  tatilinde gezilecek yerler

Sao Paulo gezilecek yerler bakımından olduğu kadar tarihi ve kültürü ile de dikkar çekiyor. Ayrıca Sao Paulo futbol takımını izlemeye gelenlerin sayısı hiç azımsanamayacak kadar fazladır. Sao Paulo gezilecek yerlerden bazıları Praça da Sé ve Çevresi, São Paulo Katedrali, Mercado Municipal, Triângulo & Anhangabaû çevresi, Banespa, Praça da República ve Çevresi, Avenida Paulista, Jardins ve Çevresi, Ibirapuera Parkı diye sıralanabilir. Bunun yanı sıra dünyanın ve Güney Amerika’ nın en iyi futbol takımlarından birtanesi olan Sao Paulo Futbol Takımı’ nın maçları da izlenilerek futbol keyfi yaşanabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Amerika turizmi, İstanbul Sao Paulo, İstanbul Sao Paulo uçuşları, Sao Paulo, Sao Paulo direk uçuşları, Sao Paulo Futbol Takımı, Sao Paulo gezilecek yerler, Sao Paulo İstanbul, Sao Paulo Tatili, Sao Paulo turu, Sao Paulo uçuşları, THY Sao Paulo, THY Sao Paulo direk uçuşları, Türk Hava Yolları Sao Paulo,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları