Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Şampiyonlar Ligi sponsorluğu istiyor!

14 Aralık, 2015 | 09:17

THY, Şampiyonlar Ligi sponsorluğu istiyor! EURO 2016 resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları, gözünü Şampiyonlar Ligi’ne dikti.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, futbolda Şampiyonlar Ligi’ni alma hedefleri olduğunu söyledi.

10 Haziran-10 Temmuz 2016 tarihlerinde Fransa’da gerçekleştirilecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın resmi sponsorluğu için UEFA ile anlaşma yaptıklarını anımsatan İlker Aycı, “inanıyorum ki önümüzdeki günlerde UEFA ile bu iş birliğimizi Şampiyonlar Ligi’yle de sürdürürüz” dedi.

Futbolda Şampiyonlar Ligi sponsoru olma hedeflerinini olduğunun altını çizen İlker Aycı, sözlerine şöyle devam etti:

“Şampiyonlar Ligi’nde oynayan takımlarımızın sponsorluğunu yapıyoruz. Avrupa Ligi’nde de aynı şekilde. Şimdi bir de Şampiyonlar Ligi’ne eğer THY sponsor olursa sanırım takımlarımızın bu ligdeki sportif başarıların artmasında da belki bir ekstra motivasyon olur.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EURO 2016, Euro 2016 Fransa, Şampiyonlar Ligi, THY, THY Şampiyonlar Ligi, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları EURO 2016,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları