Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Şampiyonlar Ligi sponsorluğu istiyor!

14 Aralık, 2015 | 09:17

THY, Şampiyonlar Ligi sponsorluğu istiyor! EURO 2016 resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları, gözünü Şampiyonlar Ligi’ne dikti.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, futbolda Şampiyonlar Ligi’ni alma hedefleri olduğunu söyledi.

10 Haziran-10 Temmuz 2016 tarihlerinde Fransa’da gerçekleştirilecek 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın resmi sponsorluğu için UEFA ile anlaşma yaptıklarını anımsatan İlker Aycı, “inanıyorum ki önümüzdeki günlerde UEFA ile bu iş birliğimizi Şampiyonlar Ligi’yle de sürdürürüz” dedi.

Futbolda Şampiyonlar Ligi sponsoru olma hedeflerinini olduğunun altını çizen İlker Aycı, sözlerine şöyle devam etti:

“Şampiyonlar Ligi’nde oynayan takımlarımızın sponsorluğunu yapıyoruz. Avrupa Ligi’nde de aynı şekilde. Şimdi bir de Şampiyonlar Ligi’ne eğer THY sponsor olursa sanırım takımlarımızın bu ligdeki sportif başarıların artmasında da belki bir ekstra motivasyon olur.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EURO 2016, Euro 2016 Fransa, Şampiyonlar Ligi, THY, THY Şampiyonlar Ligi, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları EURO 2016,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları