Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oluyor

25 Mart, 2015 | 07:51

Türk Hava Yolları, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oluyor. Şirketten yapılan açıklamada sponsorluk konusunda yönetim kurulunun karar aldığı bildirdi.

Lionel Messi ve Kobe Bryant gibi isimlerle çektiği reklam filmleriyle dünya çapında ünlenen THY, Avrupa’nın klüpler bazında en önemli organizsayonu olan Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olma kararı aldı.

THY’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, ortaklığımızın global marka bilinirliğinin ve marka algısının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla, dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi’ne, ‘UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Havayolu Sponsoru’ sıfatı ile üç yıl süreyle sponsor olunmasına karar verilmiştir”

Türk Hava Yolları, İspanyol devi Barcelona ve Premier Lig ekiplerinden Manchester United’ın sponsorluğunu üstlenmiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona THY, Lionel Messi, Lionel Messi thy, Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi final, Şampiyonlar Ligi final maçı, Şampiyonlar Ligi haberleri, Şampiyonlar Ligi Maç turları, Şampiyonlar Ligi Maçları, Şampiyonlar Ligi sponsor, Şampiyonlar Ligi Turları, THY, Türk Hava Yolları, UEFA, UEFA Şampiyonlar Ligi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları