Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oluyor

25 Mart, 2015 | 07:51

Türk Hava Yolları, UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor oluyor. Şirketten yapılan açıklamada sponsorluk konusunda yönetim kurulunun karar aldığı bildirdi.

Lionel Messi ve Kobe Bryant gibi isimlerle çektiği reklam filmleriyle dünya çapında ünlenen THY, Avrupa’nın klüpler bazında en önemli organizsayonu olan Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olma kararı aldı.

THY’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, ortaklığımızın global marka bilinirliğinin ve marka algısının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla, dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi’ne, ‘UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Havayolu Sponsoru’ sıfatı ile üç yıl süreyle sponsor olunmasına karar verilmiştir”

Türk Hava Yolları, İspanyol devi Barcelona ve Premier Lig ekiplerinden Manchester United’ın sponsorluğunu üstlenmiş durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona THY, Lionel Messi, Lionel Messi thy, Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi final, Şampiyonlar Ligi final maçı, Şampiyonlar Ligi haberleri, Şampiyonlar Ligi Maç turları, Şampiyonlar Ligi Maçları, Şampiyonlar Ligi sponsor, Şampiyonlar Ligi Turları, THY, Türk Hava Yolları, UEFA, UEFA Şampiyonlar Ligi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları