Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Salzburg seferlerini bugün başlattı

28 Mayıs, 2013 | 13:54

Temel Kotil THY Salzburg seferlerine başladı. THY Genel Müdürü Temel Kotil, yolcularını daha önce Münih üzerinden aktarmalı götüren THY’nin bu seferle, 230’uncu havaalanına ulaştığını söyledi.

Atatürk Havalimanı’nda Salzburg seferinin başlaması nedeniyle yapılan kokteylde konuşan THY Genel Müdürü Temel Kotil şunları söyledi:

“Bu bizim 230’uncu havalanımız, 228’inci şehrimiz. Demek ki bir şehre iki defa uçuyoruz. Hayırlı olsun. Dünyanın dördüncü büyük networküyüz. İnşallah yavaş yavaş 3. büyük network’e çıkacağız. Önümüzdeki 3 havayolu da Amerika kıtasındadır. Dolayısıyla Amerika kıtasından sonra Salzburg bizim için çok önemliydi. THY, Avusturya’da Viyana’dan sonra ilk kez Salzburg’a uçuyor. Salzburg seferimizde Türk vatandaşları azınlıktaydı. Hayırlı olsun. Salzburg çok başarılı olacak. Havaalanının genel müdürü de buraya geldi. Onlar da memnunlar. Yerel bir kıyafet hediye ettiler ama ben kısa olduğu için giymiyorum.”

THY Salzburg seferlerinin ilki yeni sponsor olunan Borussia Dortmund takımının renklerine boyanmış uçakla yapıldı.

SALZBURG TURLARI VE UÇUŞLARI İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
salzburg uçak seferleri, Temel Kotil, THY, THY Salzburg, THY salzburg seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları