Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, ragbide iki büyük kupaya resmi ortak oldu

04 Kasım, 2015 | 15:12

Türk Hava Yolları Rugby Türk Hava Yolları, Avrupa Ragbi Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’nın resmi ortağı oldu.

Avrupa Profesyonel Kulüp Ragbisi (EPCR), 2015/16 sezonunun tanıtımı için düzenlediği turnuva lansmanında Türk Hava Yolları (THY) ile yapılan işbirliğini duyurdu.

Ragbi ve iş dünyasının önde gelen yayın kuruluşlarının yanı sıra Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası için yarışan kulüplerin üst düzey temsilcilerinin de katıldığı etkinlik, İngiltere’nin başkenti Londra’nın güneyindeki Twickenham Stoop’ta gerçekleşti.

Etkinlikte, anlaşmayla ilgili görüşlerini paylaşan EPCR Başkanı Simon Halliday, “Böylesine büyük bir küresel markayla güçlerimizi birleştiriyor olmak, Avrupa kulüp ragbisi için harika bir haber. Yenilenen formatıyla Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’nın, açılış sezonunda büyük bir mesafe katettiğini düşünüyoruz. Bu, Türk Hava Yolları’nın ilk ragbi sponsorluğu, ancak şirket, uzun yıllardır seçkin spor etkinliklerine verdiği destekle biliniyor” dedi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ise anlaşmayla ilgili olarak “Avrupa Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’na uzun süreli sponsorluk desteği sağlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

2015/16 Avrupa Kulüp Ragbi Sezonu, 12 Kasım Perşembe günü Harlequins ve Montpellier arasında Twickenham Stoop’ta oynanacak Challenge Kupası maçı ile başlayacak. Şampiyonlar Kupası ise, 13 Kasım Cuma günü, Leicester Tigers ve Fransız Top 14 Ligi’nin galibi Stade Français arasında, Welford Road’da gerçekleşecek. EPCR’nin 2016 finalleri ise, 13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde, Grand Stade de Lyon’da oynanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Profesyonel Kulüp Ragbisi, Avrupa Ragbi Şampiyonlar Kupası, Challenge Kupası, Ragbi, Simon Halliday, Simon Halliday rugby, THY, THY ragbi, THY sponsorlukları, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları