Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Porto seferlerine başlıyor

17 Mart, 2015 | 13:10

Porto Türk Hava Yolları, Portekiz’deki 2’nci uçuş noktası olacak Porto şehrine, 30 Nisan’dan itibaren direkt seferler düzenlemeye başlıyor.

THY’nin Portekiz’de Lizbon’un ardından 2’nci noktası olan Porto’ya direkt uçuşları, 30 Nisan itibariyle başlıyor. THY, Porto seferlerini, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak gerçekleştirecek.

Güney Avrupa’daki uçu ağını genişletmeye devam eden şirket, bu bölgenin 6 ülkesinde 24 noktaya sefer düzenliyor.

Pek çoğumuzun futbol kulübü ile tanıdığı Porto, ilginç mimarisi , limanı ve sıcak kanlı insanları ile biliniyor. Porto, küçük bir şehir olmasına rağmen şarabı ile dünyaya ün salmış durumda. Porto tatilini tercih eden turistler daha çok liman gezisi ve şarap turlarına ilgi gösteriyor.

PORTEKİZ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lizbon, lizbon turu, Portekiz, Portekiz Lizbon, Portekiz THY, Portekiz turu, Portekiz uçak, Portekiz uçak bileti, Porto, Porto limanı, Porto portekiz, Porto şarabı, Porto şehri, Porto thy, Porto turu, Porto uçak bileti, PortoTürk Hava Yolları, PortoTürk Hava Yolları portekiz,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları