Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Pisa şehrine uçuyor

26 Haziran, 2014 | 21:21

THY Pisa şehrine uçuyor Türk Hava Yolları (THY) İtalya‘nın Pisa şehrine uçuyor.

THY Pisa seferleri için Galileo Galilei havaalanında tören düzenlendi.

THY İtalya’daki 9’uncu uçuş noktası Pisa’ya ilk seferini gerçekleştirirken Boeing 737 tipi uçak, havaalanında itfaiyenin oluşturduğu su takı ile karşılandı. İlk sefer olması sebebiyle uçağın kapısına serilen kırmızı halıda kurdele kesilirken, yerel kostümler giyen görevliler yolculara kırmızı güller verdi.

THY Pazarlama Müdürü Ahmet Olmuştur ile Pisa Havaalanı Genel Müdürü Gina Giani, ilk sefer olması sebebiyle birlikte pasta kesti. Giani, törende yaptığı konuşmada “THY’ye Pisa’ya hoşgeldin demekten büyük onur duyuyorum. THY ile bu işbirliği sadece başlangıç. Bu sefer, Toskana ile doğu arasında gerçek bir köprüye dönüşecek” dedi.

THY yetkilisi Olmuştur da İtalya’da pek çok noktaya uçtuklarını, Pisa uçuşları dolayısıyla oldukça heyecanlı olduklarını, bu seferin başlamasından ötürü onur duyduklarını kaydetti. Pisa Belediye Başkanı Marco Filippeschi de kentlerinin Toskana bölgesinin dışa açılan kapısı olduğunu, THY ile 107 ülkede 256 destinasyona daha ulaşma imkanına eriştiklerini bildirdi.

THY Pisa seferleri pazartesi, salı, perşembe ve cumartesi olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak yapılacak.

NationalTürk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ahmet olmuştur, galileo galilei havalanı, gina giani, italya pisa, Pisa, THY, THY İtalya, thy italya seferleri, thy pisa, thy pisa ne zaman, thy pisa seferi, thy pisa seferleri, Toskana, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları