Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY pilotları İrlanda’da yetişiyor

20 Aralık, 2015 | 12:18

Atlantic Flight Training Academy THY Dünyanın en ünlü pilot okullarından olan İrlanda’daki Atlantic Flight Training Academy (AFTA), Türk Hava Yollarının pilot adaylarına eğitim veriyor.

İrlanda’nın Cork kentinde bulunan ve dünyanın sayılı pilot okulları arasında gösterilen Atlantic Flight Training Academy (AFTA), 10 bini aşkın üniversite mezunu genç arasından seçilen biri kız, 20 pilot adayına eğitim vermeye başladı. THY pilot adayları, Kasım sonunda Cork’a gelerek, 18 ay sürecek pilotluk eğitimlerine başladı.

Geçtiğimiz günlerde pilot adaylarının eğitimi başlaması nedeniyle Cork Havaalanı yakınındaki AFTA’da bir tören düzenlendi.

Her yönüyle Klasik İrlanda Turları Tıklayın

THY’nin AFTA’da pilot yetiştirmesi, İrlanda gazetelerinde önemli yer buldu. Gazeteler, Türk milli hava yolunun, Cork’taki AFTA ile önemli işbirliğine girdiğini yazarak, bunun ülke için prestijli bir hareket olduğunu kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlantic Flight Training Academy, Belagat, Cork havaalanı, dublin, İrlanda, İrlanda Cork, İrlanda Cork havaalanı, İrlanda pilot okulu, İrlanda Turları, Moher, THY pilot, THY pilot adayları, THY pilot irlanda, THY pilot şartları, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları