Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Phuket Uçuşlarına Başlıyor

25 Mayıs, 2017 | 13:34
THY Phuket Uçuşlarına Başlıyor

THY Phuket Uçuşlarına Başlıyor

Türk Hava Yolları (THY), uçuş ağını Tayland’ın dünyaca ünlü turizm adası Phuket ile genişletiyor / THY Phuket Uçuşlarına Başlıyor

2016 yılında Tayland’a 325 bin yolcu taşıyan THY, ülkede Bangkok’dan sonra yeni bir destinasyon daha ekliyor. Ülkenin en önemli tatil adası olan Phuket uçuşlarına başlıyor. 17 Temmuz’da açılacak yeni hatla birlikte binlerce yolcu bu bölgeye seyahat edebilecek.

NationalTurk’ün haberine göre, THY Bangkok İstasyon Müdürü Abdullah Ahmet Tuğcu, Bangkok’a haftada 14 sefer gerçekleştirildiğini ve ekonomi sınıfı yolcular da ise yüzde 87 dolululuk oranını yakaladıklarını açıkladı.

PHUKET ADASINDA NELER YAPMALI, NELER YENMELİ, NERELER GÖRÜLMELİ 

Phuket Adasına İlgi Yoğun

17 Temmuz’da Phuke’te yapılacak ilk sefer öncesi tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten ve bu sefere yoğun bir bilet talebi olduğunu altını çizen Tuğcu, şunları söyledi:

“Bu sene Phuket’i açacağız. İstanbul’dan Phuket’e 17 Temmuz’da da ilk seferimiz gerçekleşecek. Haftada 4 frekans olarak başlıyoruz. Phuket çok önemli bir pazar. Bütün uluslararası alanlar için çok güçlü bir pazar. Phuket seferlerin başlayacağının duyurulmasının ardından Güney Amerika’da Sao Paulo ve Bounes Aires’ten başlayarak Türkiye’nin her yerinden, Avrupa ve Rusya’dan çok sayıda yolcu rezervasyonu yapıldı”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Phuket, Tayland, THY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları