Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Necef uçuşları başladı

07 Temmuz, 2011 | 12:55

THY Irak Necef seferlerini başlattı / Turizm Haberleri

Türk Hava Yolları Bağdat, Erbil ve Basra ‘dan sonra Necef seferlerine de başladı. THY Irak Necef uçuşlarının başlamasını pasta keserek kutladı. / Turizm Haberleri

THY Necef uçuşları Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri haftada 3 sefer, İstanbul-Necef-Basra-İstanbul olarak gerçekleşecek. THY yeni destinasyonu Necef uçuşları için birde özel promosyon başlattı. 31 Ağustos 2011 tarihinden önce başlayacak seyahatlerde, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 275 Euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek.

THY Genel Müdürü Temel Kotil , Necef uçuşlarının ardından yaptığı açıklamada  “Avrupalının uçamadığı bir pazar. Buraya ilk gelen yabancı hava yolu biziz. Bunu değerlendirmek için bu kadar hat açıyoruz. Irak ile Avrupa arasında köprü olacağız” dedi.

Temel Kotil Irak ’a şu anda günde 750 yolcu taşıdıklarını ve bunun ikiye katlanacağını belirtirken  yolcuların yüzde 50’sinin transit olduğunu kaydedetti. THY Genel Müdürü Temek Kotil “Almanya’da 9 şehre, Rusya’da 8 şehre, Ukrayna ve İtalya’da 7 şehre uçuyoruz. Bu turizm merkezlerini 6 şehirle Irak izleyecek” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Temel Kotil, THY, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY Irak, THY Irak Necef, THY Necef, THY Necef uçuşları, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bağdat, Türk Hava Yolları Basra, Türk Hava Yolları Erbil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları