Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Musul uçuşları başladı

03 Kasım, 2011 | 14:01

Türk Hava Yolları  Irak ‘ta Bağdat, Erbil, Basra, Süleymaniye ve Necef’den6’ncı uçuş noktası Musul ’a seferler 3 Kasım Perşembe günü başladı.

THY Musul uçuşları salı, perşembe, cuma ve pazar olmak üzere haftada 4 gün gerçekleşecek. Bu uçuş ile birlikte THY Irak ‘ a en çok sefer düzen

Türk Hava Yolları Musul uçuşlarının başlaması ile birlikte, Irak’a en çok sefer düzenleyen şirket oldu. THY Musul uçuşları ile  beraber iç ve dış hatlarda direk uçuş sayısını toplam 190 şehre çıkardı.

THY Musul uçakları İstanbul’dan salı, perşembe, cuma ve pazar günleri yerel saatlerle 05.55’te kalkacak uçak, saat 09.15’te Musul’a varacak. Yine aynı günler Musul’dan yerel saatlerle 11.00’de kalkacak uçak, saat 12.20’de İstanbul’da olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY, THY Irak, THY MUsul, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Irak, Türk Hava Yolları Musul Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları