Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Musul ve Dammam seferleri başlıyor

05 Ekim, 2011 | 12:09

Türk Hava Yolları, Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra Irak’ta 6. şehir olarak Musul’a uçuşlar başlatıyor.

Türk Hava Yolları (THY), Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra Irak’ta 6. şehir olarak Musul ’a uçuşlar başlatıyor. Suudi Arabistan’da Dammam seferleri ise 18 Ekim’de başlayacak.

THY tüm dünyada 187 şehre uçuyor. Ekim ayı içerisinde Musul ve Damam’ı da seferlerine ekleyecek olan THY Irak’ta Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra 13 Ekim 2011’de Musul’a uçuşlar başlatıyor.

THY Haftada 4 gün Musul uçuşları başlıyor

Irak ’ın tarihi zenginliklere sahip önemli şehirlerinden biri olan Musul’a seferler Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün gerçekleşecek.

THY, İstanbul-Dammam Suudi Arabistan uçuşlarını da 18 Ekim 2011’de başlatacak. THY, bu hatta da haftada 3 gün sefer düzenleyecek. Dammam, THY’nın Cidde, Riyad ve Medine’den sonra Suudi Arabistan’da uçuş gerçekleştirdiği 4. uçuş noktası olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Dammam, İstanbul Musul, THY, THY Bağdat, THY Basra, THY Dammam, THY Erbil, THY Irak uçuşları, THY MUsul, THY Necef, THY Süleymaniye, THY Suudi Arabistan, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Musul, Türk Hava Yolları Musul Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları