Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Musul ve Dammam seferleri başlıyor

05 Ekim, 2011 | 12:09

Türk Hava Yolları, Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra Irak’ta 6. şehir olarak Musul’a uçuşlar başlatıyor.

Türk Hava Yolları (THY), Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra Irak’ta 6. şehir olarak Musul ’a uçuşlar başlatıyor. Suudi Arabistan’da Dammam seferleri ise 18 Ekim’de başlayacak.

THY tüm dünyada 187 şehre uçuyor. Ekim ayı içerisinde Musul ve Damam’ı da seferlerine ekleyecek olan THY Irak’ta Bağdat, Basra, Erbil, Necef ve Süleymaniye ’den sonra 13 Ekim 2011’de Musul’a uçuşlar başlatıyor.

THY Haftada 4 gün Musul uçuşları başlıyor

Irak ’ın tarihi zenginliklere sahip önemli şehirlerinden biri olan Musul’a seferler Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün gerçekleşecek.

THY, İstanbul-Dammam Suudi Arabistan uçuşlarını da 18 Ekim 2011’de başlatacak. THY, bu hatta da haftada 3 gün sefer düzenleyecek. Dammam, THY’nın Cidde, Riyad ve Medine’den sonra Suudi Arabistan’da uçuş gerçekleştirdiği 4. uçuş noktası olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Dammam, İstanbul Musul, THY, THY Bağdat, THY Basra, THY Dammam, THY Erbil, THY Irak uçuşları, THY MUsul, THY Necef, THY Süleymaniye, THY Suudi Arabistan, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Musul, Türk Hava Yolları Musul Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları