Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Miami için rekor sayıda rezervasyon aldı

28 Mayıs, 2015 | 09:55

Türk Hava Yolları, 25 Ekim 2015 tarihinden itibaren uçmaya başlayacağı Miami hattı için iki haftada beş binden fazla rezervasyon aldı.

İstanbul-Miami seferleri, 11 Eylül 2001’de ABD’deki terör saldırılarının ardından kapanmıştı. THY’nin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Miami için sezonun kasım ayında başladığına dikkat çekerek şöyle konuştu:

“THY olarak Miami hattına hızlı bir giriş yapıyoruz. Kasım ayı, yüksek sezonun başlangıcı. Zaten iki haftada aldığımız 5 bin rezervasyon da bunun göstergesi. İstanbul’dan Miami uçuşlarına her gün uçarak başlıyoruz. THY için çok önemli bir hat olacağına inanıyoruz.”

Hürriyet’ten Tolga Özebek’in haberine göre; Ahmet Olmuştur, THY’nin Küba planlarını şöyle anlatıyor:

“Küba bizim için ciddi bir potansiyele sahip. Ancak trafiğin tüm yıla yayılmaması en büyük dezavantaj. Beşince trafik yani Havana’dan devam edilecek diğer bir nokta ve arada yolcu taşıma gibi haklar alınabilirse Havana seferleri başlayabilir. Gerek THY, gerekse de Dışişleri Bakanlığı bu konuda yoğun temasta; görüşmeler sürüyor.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Miami, Miami Amerika, Miami seferleri, Miami thy, Miami turu, Miami uçak bileti, Miami ucuz bilet, THY, THY havana, THY küba, THY küba havana, THY Miami, THY Miami direkt uçuş, THY Miami seferleri, THY Miami uçak, THY Miami uçak bileti, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları amerika, Türk Hava Yolları Uçak Bileti,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları