Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Marsilya’nın farkına vardı, seferlerini artırdı!

30 Mayıs, 2018 | 18:10

THY Marsilya'nın farkına vardı, seferlerini artırdı!

Türk Hava Yolları, Fransa’nın ünlü kenti Marsilya’ya olan ilgi nedeniyle seferlerini artırıyor. THY, İstanbul-Marsilya arasında yapılan uçuşlarda frekans artırma kararı aldı.

Türk Hava Yolları, (THY) haftada 10 frekans olarak gerçekleştirilen uçuşlarını yeniden düzenlenerek haftalık 14 frekans olarak gerçekleştirileceğini açıkladı.

İstanbul ile Fransa’nın ünlü şehri Marsilya arasındaki seferler 4 Haziran 2018’den itibaren haftada 14 frekans olarak gerçekleştirilecek.

Fransa’nın en eski kenti Marsilya!

Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan Fransa’nın başkent Paris’ten sonra ikinci büyük şehri olan Marsilya, aynı zamanda ülkenin en eski kenti unvanını da bulunduruyor.

Fransanın en eski kenti Marsilya

Aix-en-Provence, Victoire Dağı, Picasso’nun Şatosu, Vieux Port, Eski Liman, Opera Binası ve Veledrom Olimpic Stadyumu Marsilya’nın gezilecek yerleri arasında gelmektedir.

Her yıl milyonlarca turisti kendine çeken Fransa’nın bu tarihi kenti lavanta tarlalarıyla çevrilidir.

Kırmızı hat ile 2 saatte Marsilya turu!

Paris ile birlikte Fransa’nın en çok turist çeken yerlerinden biri olan Marsilya, tarihi ve kültürü ile her daim gezginler için önemli bir alternatif olmuştur.

Her sene binlerce Türk tatilcinin de tercihi olan Marsilya’da yerel yönetim turistler için kırmızı hat uygulaması ile dikkat çekmekte.

Marsilya sokaklarında ve caddelerinde yere çizili olan kırmızı hat boyunca şehri gezen turistler hiçbir şekilde yolunu kaybetmeden şehirdeki bütün görülmesi gereken turistik mekanları 2 saat içinde görme şansı elde etmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aix-en- Provence, Eski Liman, Fransa, Marsilya, Marsilya Turu, Opera Binası, Picasso’nun Şatosu, THY, Türk Hava Yolları, Victoire Dağı, Vieux Port,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları