Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Manila seferleri başladı

31 Mart, 2015 | 07:05

Türk Hava Yolları’nın Manila seferleri başladı. Güneydoğu Asya ülkesi Filipinler’in başkenti olan Manila’ya, ilk sefer önceki gün gerçekleştirildi.

THY’nin 109 ülkedeki 264. uçuş noktası, Filipinler’in başkenti Manila oldu. Atatürk Havalima’nından saat 02.00’de kalkan THY uçağı, 12 saatlik uçuşun ardından, Manila Uluslararası Havalimanı’nda indi.

THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, seferlerin Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere, başlangıçta haftada 3 gün karşılıklı olarak yapılacağını belirterek, daha sonra seferleri günlük olarak yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Manila Büyükelçisi Esra Cankorur da THY’nin Manila’ya sefer düzenlemesinin kendilerini çok memnun ettiğini anlatarak, uzun zamandan beri seferi beklediklerini ifade etti.

Bunun tarihi bir olay olduğunu söyleyen Cankorur, “Türkiye ile Filipinler arasında uçuş süresi, uçuşlar aktarmasız olacağı için kısalacak. Bu nedenle buradaki Türkler de durumdan oldukça memnun” değerlendirmesini yaptı (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Filipinler, Filipinler Manila, Filipinler thy, Filipinler turu, Filipinler uçak bileti, Manila seferleri, THY, THY filipinler, THY manila, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Uçak Bileti,
  • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
    Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
  • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
    Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
  • İzmir’de Küba Esintileri
    1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
  • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
    Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları