Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Manila seferleri başladı

31 Mart, 2015 | 07:05

Türk Hava Yolları’nın Manila seferleri başladı. Güneydoğu Asya ülkesi Filipinler’in başkenti olan Manila’ya, ilk sefer önceki gün gerçekleştirildi.

THY’nin 109 ülkedeki 264. uçuş noktası, Filipinler’in başkenti Manila oldu. Atatürk Havalima’nından saat 02.00’de kalkan THY uçağı, 12 saatlik uçuşun ardından, Manila Uluslararası Havalimanı’nda indi.

THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, seferlerin Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere, başlangıçta haftada 3 gün karşılıklı olarak yapılacağını belirterek, daha sonra seferleri günlük olarak yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Manila Büyükelçisi Esra Cankorur da THY’nin Manila’ya sefer düzenlemesinin kendilerini çok memnun ettiğini anlatarak, uzun zamandan beri seferi beklediklerini ifade etti.

Bunun tarihi bir olay olduğunu söyleyen Cankorur, “Türkiye ile Filipinler arasında uçuş süresi, uçuşlar aktarmasız olacağı için kısalacak. Bu nedenle buradaki Türkler de durumdan oldukça memnun” değerlendirmesini yaptı (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Filipinler, Filipinler Manila, Filipinler thy, Filipinler turu, Filipinler uçak bileti, Manila seferleri, THY, THY filipinler, THY manila, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Uçak Bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları