Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Manchester sefer sayısını artırıyor

17 Aralık, 2014 | 15:27

Türk Hava Yolları, yoğun talep üzerine İngiltere’nin Manchester şehri ile İstanbul arasında yaptığı uçuş sayısını artıracağını açıkladı.

(AA) THY Manchester Müdürü Ersen Engin yaptığı açıklamada, Manchester’ın Londra’nın ardından İngiltere’nin en büyük havaalanı olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Yılda yaklaşık 22 milyon yolcu, dünyanın 200’den fazla noktasına Manchester havaalanını kullanarak uçuyor. Yaz aylarında, yaz tatilleri dolayısıyla sayılar daha da artıyor. Ocak-Ağustos 2014 döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre yolcu sayımız yüzde 18 arttı. THY, Manchester’dan İstanbul’a 25 Mayıs 2015 itibariyle dört ekstra, 22 Haziran 2015 tarihi itibariyle ise üç ekstra uçuş gerçekleştirecektir. Bu da günlük uçuş sayımızı üçe çıkaracaktır.”

Engin ayrıca, THY’nin art arda dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödülünü aldığını ve 108 ülkeye uçtuğunu vurguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra, Londra İngiltere, Londra uçak bileti, Manchester, Manchester İngiltere, Manchester uçak bileti, Manchester uçak seferleri, THY Manchester, THY Manchester ingiltere, THY Manchester seferleri, THY Manchester uçuşları, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları ingiltere, Türk Hava Yolları londra,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları