Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Malaga uçuşları başladı

30 Nisan, 2011 | 11:29

THY Malaga uçuşları başladı

THY (Türk Hava Yolları ) Malaga uçuşları 27 Nisan 2011 tarihinde başladı. THY ’nın İstanbul-Malaga (İspanya) seferleri Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 sefer olarak gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları İspanya’ nın güneyinde bulunan Malaga şehrine hafta 3 gün direk seferlerine 27 Nisan günü başladı.  THY Malaga direk seferleri çarşamba, cuma, pazar olmak üzere şimdilik haftada 3 gün olarak gerçekleşiyor.

THY Malaga uçuşlarının başlaması ile Barcelona, Madrid ve Valencia’ dan sonra İspanya’ da 4. ucuş noktasına da direk  ulaşmak artık mümkün.

THY Malaga uçuşu Emel Sayın’ la şenlendi

THY Malaga’ya gerçekleştirdiği ilk direk uçuş seferine katılan Emel Sayın, havada söylediği şarkılarla yolcuları coşturdu.

THY Malaga uçuşu  sırasında yaklaşık 10 bin metrede kabin memurlarının anons yaptığı mikrofonu alan Emel Sayın, yolculara şarkı söyledi.

Türk Hava Yolları tüm dünyada 42 iç hat, 139 dış hat olmak üzere toplam 181 destinasyona uçuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Malaga, THY Direk Uçuşlar, THY İstanbul Malaga, THY Malaga, THY Malaga uçuşları, THY Malaga uçuşları başladı, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları İspanya, Türk Hava Yolları Malaga,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları