Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Lusaka ile Afrika’da 55. uçuş noktasına ulaştı!

14 Aralık, 2018 | 15:26

THY, Lusaka ile Afrika'da 55. uçuş noktasına ulaştı!

Afrika’daki uçuş noktasını genişleten THY, Zambiya’nın başkenti Lusaka seferleri haftanın iki günü karşılıklı ve Darüsselam aktarmalı icra edilecek. Lusaka seferleri ile THY Afrika’da 55. uçuş noktasına ulaştı.

Dünyanın en büyük ikinci kıtası Afrika‘da Lusaka’yı 55. destinasyonu olarak, büyüyen uçuş ağına ekleyen Türk Hava Yolları (THY), Lusaka seferlerini haftanın iki günü karşılıklı ve Darüsselam aktarmalı icra edecek.

THY, Lusaka ile Afrika’da 55. uçuş noktasına ulaştı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları, Lusaka uçuşları ile birlikte dünya çapında uçuş ağını 124 ülke ve 306 destinasyona ulaştırarak, dünyanın en çok ülkesine ve en çok uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi olmayı sürdürüyor.

Zambiya’nın en büyük şehri olan başkent Lusaka ülkenin güneyinde yer alıyor. Doğa ve doğal yaşam turizmi bakımından ülkenin en önemli turizm noktası ve dünyanın yedi doğa harikasından biri olan Viktorya Şelaleleri Lusaka’nın güneybatısında, Zimbabve – Zambiya sınırında bulunuyor.

WTS kalitesi ile Afrika Safari Turları sizi bekliyor!

Türk Hava Yolları Satış Başkanı (2. Bölge) Kerem Sarp, “Bugün, başlattığımız Lusaka seferimiz ile Afrika’daki uçtuğumuz nokta sayısını 55’e çıkardık. Böylece Türk Hava Yolları’nın Afrika’da büyüme misyonuna yeni bir nokta daha ekledik. Kaliteli hizmet anlayışımızı, kültürler arası köprü olma görevimiz ile birleştirerek; dünyanın yedi doğa harikasından biri olan Viktorya Şelaleleri’ne sahip Zambiya’yı ve ülkenin doğal güzelliklerini Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile tüm dünyaya daha ulaşılabilir kılmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
55. uçuş noktası, Afrika, Darüsselam, Lusaka, THY afrika, Viktoriya Şelaleri, Zambiya, Zimbabve,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları