Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Küba Havana seferleri başlıyor

22 Ağustos, 2016 | 07:06

THY Küba Havana Bir yıllık dönemde açacağı hatları belirleyen THY, uzun zamandır beklenen Havana uçuşlarına Aralık ayında başlayacak.

Türk Hava Yolları, bir yıllık dönemde açacağı yeni uçuşları belirledi. Buna göre, uzun süredir beklenen Küba Havana seferleri Aralık ayında başlayacak. İstanbul’dan direkt uçuşla Küba’nın başkenti Havana’ya gidecek olan THY, buradan seferi ikinci bir noktaya bağlamayı hedefliyor.

İstanbul-Havana seferini yapan THY Havana uçağın seferinin Venezuela’nın başkenti Caracas’a devam etmesi planlanıyor.

THY’den KAP’a (Kamuoyu Aydınlatma Platformu) yapılan açıklamaya göre, uçak müsaitliğine bağlı olarak yeni açacağı hatlar şu şekilde:

Suudi Arabistan Abha, Güney Sudan Juba, Mısır Aswan ve Luxor, Venezuela Caracas, Yeni Gine Conakry, Küba Havana, Rusya Mahaçkale, Ukrayna Kharkiv, Polonya Krakov, İspanya La Coruna, Azerbaycan Lenkeran, Angola Luanda, Meksika Mexico City, Fransa Nantes, Endonezya Denpasar, Tayland Phuket, Romanya Cluj, Tanzanya Zanzibar ve Seyşeller.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, havana direkt uçuş, havana uçak seferleri, Küba, Küba uçak seferleri, THY, THY havana, THY küba havana,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları