Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Japonya uçuşlarında 14 Ocak’a kadar büyük fırsat

03 Ocak, 2014 | 15:43

THY Japonya tokyo

Türk Hava Yolları’ndan Japonya bilet fiyatlarında büyük promosyon! THY, Tokyo ve Osaka uçuşlarında 14 Ocak’a kadar 649 Euro’luk fiyatla promosyon kampanyası başlattı. / THY Japonya biletleri için müthiş kampanya…

THY Japonya uçuşlarında büyün kampanya. THY’nin Japonya’nın Tokyo ve Osaka direk uçuşlarında 14 Ocak’a alınan biletler sadece 649 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılacak. Kampanyanın geçerli olması için rezervasyon yapılan biletlerin hemen ertesi gün satın alınması gerekiyor.

THY Japonya kampanyası için diğer şartlar ise şöyle;

Seyahat en az 3 gün veya Pazar konaklamalı olmalı. Cumartesi gecesi varış noktasında geçirilmeli ve dönüş Pazar saat 00:00’dan sonra gerçekleşmeli. THY’nin sunduğu bu fırsattan yararlanmak için son gün ise 14 Ocak Salı..

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Osaka, osaka uçak bileti, THY, THY japonya, THY japonya bilet fiyatları, THY japonya biletleri, THY japonya promosyon, THY japonya uçuşları, thy tokyo, tokyo thy, tokyo uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları