Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Japonya’da sosyal sorumluluk projesi

28 Ekim, 2015 | 07:18

thy japonya Deprem ve tsunami felaketinde büyük hasara uğrayan Japonya’nın Iwate Eyaleti’ndeki Sanriku Railways tren hattına ait bir trene, çeşitli THY görselleri giydirildi.

2011 yılında Japonya’da yaşanan ve dünya tarihindeki en büyük doğal afetlerden biri olarak addedilen felaket sonrasında Türk Hava Yolları, bölge kalkınmasına destek sağlıyor.

Bugüne kadar dünya genelinde yaşanan birçok doğal afet ve benzeri vakaya bu duyarlılıkla yaklaşan Türk Hava Yolları bu kez, Türk toplumu ile karşılıklı ilişkilerinin yüzyıllar öncesine dayandığı Japonya’nın yaralarını sarmak için harekete geçti.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, 11 Mart 2011 tarihinde gerçekleşen deprem ve tsunami felaketinde büyük hasara uğrayan ülkedeki Iwate Eyaleti’nde faaliyet gösteren, Sanriku Railways tren hattına ait bir tren, THY’nin çeşitli görselleriyle giydirildi. Çalışmanın reklam geliri, felaketin yaşandığı bölgeye tahsis edilecek.

Türk-Japon dostluk ilişkilerinin 125. yılında gerçekleştirilen projeyle iki ülke arasındaki derin bağların daha da güçlendirilmesi hedefleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Iwate, Iwate japonya, Japonya, Japonya Deprem, Japonya tren, Japonya tsunami, Japonya uçak bileti, THY, THY japonya, Türk Hava Yolları,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları