Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Japonya’da sosyal sorumluluk projesi

28 Ekim, 2015 | 07:18

thy japonya Deprem ve tsunami felaketinde büyük hasara uğrayan Japonya’nın Iwate Eyaleti’ndeki Sanriku Railways tren hattına ait bir trene, çeşitli THY görselleri giydirildi.

2011 yılında Japonya’da yaşanan ve dünya tarihindeki en büyük doğal afetlerden biri olarak addedilen felaket sonrasında Türk Hava Yolları, bölge kalkınmasına destek sağlıyor.

Bugüne kadar dünya genelinde yaşanan birçok doğal afet ve benzeri vakaya bu duyarlılıkla yaklaşan Türk Hava Yolları bu kez, Türk toplumu ile karşılıklı ilişkilerinin yüzyıllar öncesine dayandığı Japonya’nın yaralarını sarmak için harekete geçti.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, 11 Mart 2011 tarihinde gerçekleşen deprem ve tsunami felaketinde büyük hasara uğrayan ülkedeki Iwate Eyaleti’nde faaliyet gösteren, Sanriku Railways tren hattına ait bir tren, THY’nin çeşitli görselleriyle giydirildi. Çalışmanın reklam geliri, felaketin yaşandığı bölgeye tahsis edilecek.

Türk-Japon dostluk ilişkilerinin 125. yılında gerçekleştirilen projeyle iki ülke arasındaki derin bağların daha da güçlendirilmesi hedefleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Iwate, Iwate japonya, Japonya, Japonya Deprem, Japonya tren, Japonya tsunami, Japonya uçak bileti, THY, THY japonya, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları