Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, İtalya’nın liman kenti Bari’ye uçuyor!

16 Mart, 2015 | 11:08

Türk Hava Yolları, İtalya’daki uçuş ağına genişletmeye devam ediyor. THY’den yapılan açıklamada, İstanbul ile İtalya’nın liman kenti Bari arasındaki seferlerin, 28 Nisan’da başlayacağı duyuruldu.

THY, 28 Nisan’dan itibaren Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada dört uçuş ile İstanbul-Bari seferleri düzenleyecek. Bari, THY’nin İtalya’daki 10’uncu uçuş noktası olacak.

Türk Hava Yolları’nın İtalya’daki uçuş ağında Roma, Venedik, Milano, Torino, Napoli, Bologna, Cenova, Catania ve Pisa bulunuyor.

Bari İtalya’nın güneydoğusunda Adriyatik Denizi kenarında bir liman kenti. Güney İtalya’nın yarımadasındaki Napoli’den sonra ikinci büyük kenti olan Bari, özellikle Akdeniz’in doğu kesimiyle ilişkilerde önemli bir ticaret merkezi olarak biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bologna, Catania, Cenova, İtalya, İtalya bari, İtalya Turu, İtalya Uçak Bileti, İtalya ucuz tur, İtalya yhy, Milano, Napoli, Roma, THY, THY bari, THY bari seferleri, Torino, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları italya, Türk Hava Yolları Uçak Bileti, Venedik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları