Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY İstanbul Selanik TK 1881

28 Mayıs, 2011 | 14:50

THY Türk Hava Yolları 2001 yılında ekonomik kriz nedeniyle durdurduğu Selanik uçuşlarına bugün yeniden başladı. İlk sefer numarası Mustafa Kemal Atatürk ’ün doğum tarihi 1881 oldu.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu yaptığı açıklamada “Haftada 4 sefer yapacağımız İstanbul-Selanik uçuşları ile Ege ’nin iki yakasını birbirine daha da yakınlaştıracaktıracağız ” dedi.

Türk Hava Yolları İstanbul Selanik uçuşları için ilk sefer TK 1881 sayılı uçak ile gerçekleştirildi. Aralarında Hamdi Topçu,   TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) Başkanı Başaran Ulusoy , THY Yöneticiler ve basın mensupları ile gerçekleşirken TK 1881 sefer sayılı İstanbul Selanik uçağı çiçeklerle karşılandı.

Selanik Havalimanı ’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Topçu, Selanik ’in Türkiye ile derin tarihi bağları olan bir şehir olduğunu ifade etti. Topçu, Selanik’in Osmanlı’nın son döneminde oynağı rol ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal’in doğduğu şehir olması nedeniyle ayrı bir önem taşıdığını vurgulayarak basın açıklamasına devam etti.

THY İstanbul Selanik seferleri pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada karşılıklı 4 kez yapılacak.


YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Hamdi Topçu, İstanbul Selanik, İstanbul Selanik seferleri, İstanbul Selanik uçuşları, Selanik, Selanik Havalimanı, Selanik Uçuşları, THY İstanbul Selanik, THY Yönetim Kurulu Başkanı, TK 1881, Türk Hava Yolları, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları