Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin İstanbul-Hakkari seferleri iptal

25 Temmuz, 2015 | 07:53

thy hakkari seferleri Türkiye’nin PKK ve IŞİD’e yönelik yaptığı hava harekatı nedeniyle THY’nin İstanbul-Hakkari seferleri iptal edildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütleri PKK ve IŞİD’e yönelik hava harekatları sivil uçuşları da etkliyor. Cumartesi 23.30 ile Pazar 21.00’e kadar bölgedeki hava sahasında bazı noktalar NOTAM’landı.

NOTAM nedir?

NOTAM, havacıları uçuş ve yer emniyetini etkileyebilecek önemli durumlardan haberdar etmek için yayımlanan bildiri anlamına geliyor.

THY seferleri iptal

Edinilen bilgiye göre, hava sahasında bazı noktalar NOTAM’lanmasından sonra THY’nin bugün gerçekleştireceği İstanbul-Hakkari seferleri de karşılıklı olarak iptal edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
PKK, PKK hakkari, PKK operasyon, THY, THY hakkari, THY hakkari istanbul, THY hakkari seferleri, THY hakkari seferleri iptal,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları