Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY İki Ödül Rusya ‘dan Geldi

13 Şubat, 2017 | 17:22

Turizmtatilseyahat THY

THY Rusya’dan İki Ödül Aldı.

National Aviation Infrastructure Show tarafından düzenlene fuarda gerçekleşen ödül töreninde Rusya havacılık kurumu tarafından Türk Hava Yollarına (THY)  iki ödül verildi. Türk Hava Yollarına verilen ödüllerin kategorileri ise, ‘ En iyi ekonomik sınıfa sahip hava yolu şirketi ‘ ve ‘ En iyi kabin içi eğlence sistemine sahip hava yolu şirketi ‘ ödülü verildi.

THY daha önce de Rusya’dan özel ödüllere layık görülmüştü. 2010 ve 2011 yıllarında Kremlin Sarayın’da takdim edilen Rusya’nın ulaştırma alanında verdiği en büyük ödül olan ‘ Altın At Arabası ‘ ödülüne de sahiptir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kremlin, kremlin sarayı, National Aviation Infrastructure Show, ödül, Ödül Töreni, Rusya, THY,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları