Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Houston seferleri başlıyor

22 Mart, 2013 | 20:01

THY'nin Houston seferleri başlıyor Türk Hava Yolları (THY) Amerika’daki 5.noktası olan Houston’a direkt uçuşları 1 Nisan’da başlatıyor.

Houston ile birlikte THY, uçuş ağını 98 ülkede 220 noktaya çıkaracak.

Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu şirketi olan THY, yeni noktaya daha sefer düzenleyecek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer yaptığı Chicago, New York, Los Angeles, Washington DC’nin ardından 5. nokta olarak Houston’a 1 Nisan’da ilk seferini gerçekleştirecek.

Uçuşlar, pazartesi, salı, cuma ve cumartesi olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak yapılacak. Seferler, tüm vergiler dahil gidiş – dönüş 399 eurodan başlayacak. İstanbul-Houston seferleri Temmuz ayından itibaren, carşamba ve pazar günleri de dahil olmak üzere haftada 6 gün karşılıklı olarak yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Chicago, Los Angeles, New York, THY, THY Amerika, THY Haberleri, THY Houston seferleri, Thy Uçakları, THY Uçuşları, Washington,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları