Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Houston seferleri başlıyor

22 Mart, 2013 | 20:01

THY'nin Houston seferleri başlıyor Türk Hava Yolları (THY) Amerika’daki 5.noktası olan Houston’a direkt uçuşları 1 Nisan’da başlatıyor.

Houston ile birlikte THY, uçuş ağını 98 ülkede 220 noktaya çıkaracak.

Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu şirketi olan THY, yeni noktaya daha sefer düzenleyecek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer yaptığı Chicago, New York, Los Angeles, Washington DC’nin ardından 5. nokta olarak Houston’a 1 Nisan’da ilk seferini gerçekleştirecek.

Uçuşlar, pazartesi, salı, cuma ve cumartesi olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak yapılacak. Seferler, tüm vergiler dahil gidiş – dönüş 399 eurodan başlayacak. İstanbul-Houston seferleri Temmuz ayından itibaren, carşamba ve pazar günleri de dahil olmak üzere haftada 6 gün karşılıklı olarak yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Chicago, Los Angeles, New York, THY, THY Amerika, THY Haberleri, THY Houston seferleri, Thy Uçakları, THY Uçuşları, Washington,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları