Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Houston seferleri başlatacak

19 Haziran, 2012 | 09:45

THY, Houston seferleri başlatıyor.Türk Hava Yolları (THY), ABD’nin Houston şehrine 1 Nisan 2013’te sefer başlatacağını duyurdu.

THY’den yapılan açıklamaya göre, İstanbul-Houston seferleri 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren her hafta pazartesi, salı, cuma ve cumartesi günleri karşılıklı olarak yapılacak.

İstanbul’dan Houston’a vergiler dahil 399 avrodan başlayan ücretlerle 1 Nisan-15 Mayıs 2013 tarihleri arasında seyahat edilebilecek.

THY’nin, yoğun talep üzerine mayıs ayında İstanbul-New York sefer sayılarını arttırdığı hatırlatılan açıklamada, ”2012 Yaz tarifesi ile birlikte, 28 Mayıs-16 Eylül tarihleri arasında New York uçuşları günde 3 sefer icra edilecek.

Airbus A330-300 ve Boeing 777 uçakları ile gerçekleşen ilave seferlerle THY, yolcularına İstanbul New York arası daha fazla uçuş seçeneği sunuyor” ifadelerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus A330, Houston seferleri, İstanbul, İstanbul New York seferleri, New York, THY, THY Houston, THY Houston seferleri, THY seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları