Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, haftanın her günü Phuket’e uçacak!

11 Mayıs, 2018 | 12:58

THY Phukete her gün uçacak

Türk Hava Yolları Tayland Müdürü Abdullah Ahmet Tuğcu, haftada 4 sefer düzenlenen Phuket’e her gün uçuş gerçekleştirilmesi için başvuru yaptıklarını açıkladı.

Türk Hava Yolları Tayland Müdürü Abdullah Ahmet Tuğcu, haftada 4 sefer düzenlenen Phuket’e her gün uçuş gerçekleştirilmesi için başvuru yaptıklarını açıkladı.

Abdullah Ahmet Tuğcu, geçen sene 17 Temmuz’da Tayland’ın Phuket bölgesine sefer yapmaya başladıklarını ifade etti.

Hattaki taleplerin beklentileri karşıladığını belirten Ahmet Tuğcu, “Uçak ve slot müsaitliğine göre Eylül ayı itibarıyla haftalık 4 seferle icra ettiğimiz hattımızı günde 1 sefere çıkarmak için gerekli müracaatlarda bulunduk.” şeklinde konuştu.

THY, haftanın her günü Phuket’e uçacak!

THY Tayland Müdürü Tuğcu, Türkiye pazarında özellikle düğün veya balayı için gelen çiftlerin genelde ‘business’ sınıfında yolculuk ettiğini sözlerine ekledi.

Dönemsel olarak, iki kişilik özel ‘business class’ promosyonlarını da yaptıklarını belirten Ahmet Tuğcu, uçaklardaki doluluk oranlarının ilk yıl olmasına karşın olumlu seyrettiğini ifade etti.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Phuket Balayı Turları sizi bekliyor.

Tayland Müüdürü Ahmet Tuğcu, Phuket hattında gün geçtikçe yükselen bir yolcu grafiği olduğuna dikkati çekerek, ‘business’ yolcuları için seyahatleri öncesinde zaman geçirebilecekleri özel yolcu salonunun Phuket’teki havalimanında bulunduğunu belirtti.

“Türkiye’nin kışında sıcak tatil yapmak isteyenler tercih ediyor”

Tayland pazarının dünyanın her noktasından talep almasının en önemli avantajlarından biri olduğunun altını çizen Ahmet Tuğcu, “Avrupa’dan Almanya, Fransa, Belçika, İtalya ve İspanya‘dan yolcular başı çekiyor. Kuzey ve Güney Amerika’dan da yolcu taşıyoruz.” diye konuştu.

Phuket’in turizm anlamında büyük bir çeşitlilik sunduğunu belirten Tuğcu, “Phuket, balayı, düğün, ‘wellness-detoks’, aile tatili, helal turizm, çevre şehirlerle kültür turları ve pek tabii deniz turizmi ile farklı segmentteki yolculara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Phuket’te insanlar güneşli günlerin tadını çıkarıyor

Türkiye, en soğuk günleri yaşarken Phuket’te insanlar güneşli günlerin tadını çıkarıyor. Tropikal iklimi nedeniyle yılın büyük bölümü sıcak olsa da en güneşli günler ekim-nisan ayları arasında yaşanıyor.

Türkiye’nin kışında sıcak bir tatil yapmak isteyenler için Phuket güzel bir tercih. Bunun yanında mayıs ayından sonra yağmurlar başlıyor ancak bölgede turizmin canlılığı bitmiyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Phuket, Tayland, Tayland Müdürü Abdullah Ahmet Tuğcu, THY, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları