Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin taşıdığı 100 bin hacının dönüşü 20 Kasım’da başlıyor

18 Kasım, 2010 | 12:47

Türk Hava Yolları (THY), 9 Ekim’de başladığı hac seferleri ile 55 bini yurt içi, 45 bini yurt dışı olmak üzere toplam 100 bin hacı adayını kutsal topraklara taşıdı.

Havayolu şirketi, Türkiye’den Cidde ve Medine’ye toplam 560 sefer gerçekleştirdi. Hac dönüş seferleri, 20 Kasım’da başlayıp 20 Aralık’ta son bulacak.

Kutsal topraklarda hacı olan vatandaşların dönüşü de 20 Kasım’da başlayıp 20 Aralık’a kadar sürmesi planlandı. THY, hac seferlerini; Adana, Ankara, Antalya, Dalaman, Erzurum, İstanbul (Atatürk ve Sabiha Gökçen), İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Bursa (Yenişehir), Şanlıurfa (Güney Doğu Anadolu Airport), Trabzon, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, G. Antep, Hatay, Sivas, Malatya, Muş, Merzifon noktalarından gerçekleştirdi. Ayrıca, Almanya, Fransa, Belçika, İsviçre, Avusturya başta olmak üzere birçok yabancı ülkeden de hacı adaylarını Suudi Arabistan’a taşıdı.

Hac dönüş seferleri, 20 Kasım’da başlayıp 20 Aralık’ta son bulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hacı Adayları, THY, Turizm Tatil Seyahat, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Hacı Seferleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları