Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Güney Avrupa’da indirim kampanyasına başladı

20 Haziran, 2018 | 10:46

THY, Güney Avrupa'da indirim kampanyasına başladı

THY, Güney Avrupa’da indirim kampanyasına başladı. Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Avrupa’da İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan’daki 24 uçuş noktasına kampanya dahilinde 119 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat imkanı sunuyor.

THY, transfer merkezi İstanbul’dan, Avrupa’nın sıcak ülkeleri İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan’da bulunan 24 uçuş noktasına uygun fiyatlarla seyahat imkanı sunuyor.

THY’nin basın müşavirliğinin açıklamasına göre, kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak.

THY, Güney Avrupa’da indirim kampanyasına başladı

İndirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul çıkışlı uçuşlarda, 19 Haziran-4 Temmuz’da satın alacakları biletlerle 1 Ekim 2018-31 Mart 2019 tarihleri arasında her şey dahil 119 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecek.

Her şey dahil gidiş-dönüş 119 dolardan başlayan fiyatlar THY’nin resmi internet sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere “www.turkishairlines.com” internet adresinden, “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden veya satış ofislerinden ulaşılabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa, Güney Avrupa, İspanya, İtalya, kampanya, Malta, Portekiz, THY, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları