Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY grevde !

09 Nisan, 2013 | 11:50

THY grevde Türk Hava Yolları (THY) yarın greve gidiyor.

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası’nın internet sitesinde yer alan açıklamada, “Sendikamızın THY’deki grev kararı öncesi sağduyu ile hareket ederek yarattığı çözüm fırsatı işverence değerlendirilmemiş ve sekter bir tutumla 305 işçinin işe dönüşü dahil tüm uyuşmazlıkların çözümü için görüşmelerin başlatılması teklifimizin kabul edilmediği işveren yetkililerince sendikamıza sözlü olarak iletilmiştir” denildi.

THY ile toplu sözleşme görüşmelerini sürdüren Hava İş Sendikası, görüşmelerden sonuç alınamadığını ve yarın grev kararı alınacağını açıkladı.

Hava-İş Sendikası, bir süreden beri Türk Havayolları (THY) ile yürüttüğü toplu sözleşme görüşmelerinin uyuşmazlıkla sonuçlandığını duyurdu. Sendika  grev kararınını yarın ilan ediyor.

26 Şubat’ta taraf arasında, resmi arabulucu uyuşmazlık zaptı tutulmuştu. Toplu sözleşme görüşmeleri 14 bin işçi adına yürütülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hava-İş, THY, THY grev, THY hava sendikası, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Grev,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları