Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY grevde !

09 Nisan, 2013 | 11:50

THY grevde Türk Hava Yolları (THY) yarın greve gidiyor.

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası’nın internet sitesinde yer alan açıklamada, “Sendikamızın THY’deki grev kararı öncesi sağduyu ile hareket ederek yarattığı çözüm fırsatı işverence değerlendirilmemiş ve sekter bir tutumla 305 işçinin işe dönüşü dahil tüm uyuşmazlıkların çözümü için görüşmelerin başlatılması teklifimizin kabul edilmediği işveren yetkililerince sendikamıza sözlü olarak iletilmiştir” denildi.

THY ile toplu sözleşme görüşmelerini sürdüren Hava İş Sendikası, görüşmelerden sonuç alınamadığını ve yarın grev kararı alınacağını açıkladı.

Hava-İş Sendikası, bir süreden beri Türk Havayolları (THY) ile yürüttüğü toplu sözleşme görüşmelerinin uyuşmazlıkla sonuçlandığını duyurdu. Sendika  grev kararınını yarın ilan ediyor.

26 Şubat’ta taraf arasında, resmi arabulucu uyuşmazlık zaptı tutulmuştu. Toplu sözleşme görüşmeleri 14 bin işçi adına yürütülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hava-İş, THY, THY grev, THY hava sendikası, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Grev,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları