Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den grev açıklaması

21 Mayıs, 2013 | 15:17

THY Grev THY’deki grev devam ederken,Temel Kotil açıklama yaptı.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, devam eden grevle ilgili olarak ,THY’nin kendi inisiyatifi ile çalışanlarına güzel bir paket sunacağını söyledi.

Temel Kotil sözlerini şöyle sürdürdü;

“Ayın 20’sine kadar görüşmeler olmazsa THY kendi inisiyatifi ile çalışanlarına dönük olarak güzel bir paket sunacak. Grev süresince de bütün arkadaşlarımız uçuşa devam etti. Birinci günden bugüne kadar bir aksamamız yok. Bütün çalışanlar şunu söyledi; Türkiye havacılıkta ana oyuncu. Ana oyuncuya yakışanda hiçbir zaman var olan şeyi bırakmamak olur”.

Kural gereği 6 gün uçuş verilen işçinin tekrar uçuşa gönderilemeyeceğini ve yerine yeni bir personelin görevlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken grevdeki havayolu emekçileri ise, önümüzdeki birkaç günün THY için kritik olduğunun altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Temel Kotil, THY, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY grev, thy grev açıklaması, THY grevde, THY Haberleri, thy işçi, THY işçileri, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları