Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den grev açıklaması

21 Mayıs, 2013 | 15:17

THY Grev THY’deki grev devam ederken,Temel Kotil açıklama yaptı.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, devam eden grevle ilgili olarak ,THY’nin kendi inisiyatifi ile çalışanlarına güzel bir paket sunacağını söyledi.

Temel Kotil sözlerini şöyle sürdürdü;

“Ayın 20’sine kadar görüşmeler olmazsa THY kendi inisiyatifi ile çalışanlarına dönük olarak güzel bir paket sunacak. Grev süresince de bütün arkadaşlarımız uçuşa devam etti. Birinci günden bugüne kadar bir aksamamız yok. Bütün çalışanlar şunu söyledi; Türkiye havacılıkta ana oyuncu. Ana oyuncuya yakışanda hiçbir zaman var olan şeyi bırakmamak olur”.

Kural gereği 6 gün uçuş verilen işçinin tekrar uçuşa gönderilemeyeceğini ve yerine yeni bir personelin görevlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken grevdeki havayolu emekçileri ise, önümüzdeki birkaç günün THY için kritik olduğunun altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Temel Kotil, THY, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY grev, thy grev açıklaması, THY grevde, THY Haberleri, thy işçi, THY işçileri, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları