Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY geleceğin pilotlarını yetiştiriyor!

01 Şubat, 2018 | 18:11

Türk Hava Yolları, “II. Pilot Aday Adayı” eğitim programı kapsamında, yetiştirilmek üzere pilot adayları aradığını duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği, “Yetiştirilmek Üzere II. Pilot Aday Adayı” eğitim programına dil belgesi şartı aranmaksızın başvuru yapabileceğini açıkladı.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, dil belgesinin eksikliğinin başvuru için bir engel teşkil etmediği, ilan şartlarında gerekli olduğu belirtilen dil belgelerini teslim edebilmeleri için adaylara başvuru süreci sonrasında ek süre tanınacağı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, üniversitelerin örgün veya açık öğretim bölümlerinden lisans derecesinde mezun adayların işe alım sürecini başarıyla tamamladıkları takdirde maaş desteği de alacakları eğitime başlayacakları vurgulandı.

18-24 ay arasında eğitim verilecek

Toplam 18 ile 24 ay arasında süren eğitimleri de başarıyla geçen adaylar ise bayrak taşıyıcının 331 uçaklık ve daima gelişen uçak filosunda ikinci pilot olarak göreve devam edecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
II. Pilot Aday Adayı, THY Eğitim Programı, Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları