Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Gatwick’ten Sabiha Gökçen’e uçuyor

09 Mayıs, 2013 | 11:23

THY, Gatwick'ten Sabiha Gökçen'e uçuyor Türk Hava Yolları (THY), İngiltere’nin ikinci büyük havaalanı Gatwick’ten İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na uçuyor.

Gatwick’ten Atatürk Havalimanı’na günde iki sefer yapan THY böylelikle sefer sayısını üçe çıkarmış oldu.

THY, 1 Haziran’a kadar haftada üç kez, 1 Haziran’dan itibaren ise her gün Gatwick’ten İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçacak.

Yeni başlayan uçuş dolayısıyla Gatwick Havaalanı’nda düzenlenen törende konuşan Londra Gatwick Havaalanı Pazarlama Müdürü Andy Lewis, THY’nin Gatwick’ten daha fazla uçuş yapacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Lewis, “Fazladan uçuşlar İstanbul ve ötesine ulaşmak için daha fazla seçenek ve esneklik sunacak” dedi.

THY Gatwick Müdürü Osman Battal da Gatwick Havaalanı’nın önemine değinerek, Sabiha Gökçen’e uçmanın yeni ve heyecan verici fırsatlar sunacağını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gatwick, Gatwick havaalanı, Londra Gatwick Havaalanı, THY, THY Gatwick, THY grev, THY Haberleri, THY İngiltere, THY İngiltere uçuşları, THY Londra, Thy Uçakları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları