Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Fransa’nın Bordeaux şehrine direkt uçuşlara başladı

13 Haziran, 2014 | 12:37

Türk Hava Yolları, Atatürk Havalimanı’ndan Fransa’nın Bordeaux şehrine direkt uçuşlara başladı.

THY’nin 106 ülkedeki 254. destinasyonu Bordeaux, Fransa’daki 6. uçuş noktası. İlk sefer Atatürk Havalimanı’ndan TK 1389 sefer sayılı uçakla yapıldı. Uçak, İstanbul’dan kalktıktan 3 saat 5 dakika sonra Bordeaux Havaalanı’na vardı.

THY’nin İstanbul-Bordeaux seferleri pazartesi, çarşamba, perşembe, cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alain Juppe, Atatürk Havalimanı, Bordeaux, Bordeaux Fransa, Bordeaux THY, Bordeaux uçuşları, Fransa, Fransa haberleri, Fransa THY uçuşları, Fransa turu, Fransa uçak seferleri, Fransa uçuşları, THY, THY Fransa, THY Fransa uçuşları, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları