Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY şimdi de Euroleague-Final Four organizasyonuna sponsor oldu

25 Nisan, 2010 | 18:25

Barcelona ve Manchester United gibi devlere sponsor olan Türk Hava Yolları şimdi de Euroleague-Final Four organizasyonuna sponsor oldu.

Türk Hava Yolları (THY), 2010 Basketbol Avrupa Ligi en iyi 4 takımının yarıştığı (Euroleague-Final Four) organizasyona sponsor oldu.

THY Basın Müşavirliğinden gelen açıklamada, dünyanın iki büyük futbol markası Barcelona ve Manchester United’a sponsor olan THY, şimdi de 7-9 Mayıs tarihleri arasında Avrupa’nın en iyi 4 basketbol takımının yarışacağı 2010 Euroleague-Final Four organizasyonu için sponsorluk anlaşması yaptı.

Yapılan anlaşmaya göre, oynanacak 4 final maçında saha içinde serbest atış dairelerinin içinde, saha kenarlarındaki led ve skorbord ekranlarında, THY’nin reklam ve logoları bulunacak. Ayrıca, çeyrek devreler arasında, üstünde THY tişörtleri bulunan akrobasi grupları gösteriler sunacak.

Final four müsabakalarının, dünyada toplam 185 ülkede (52 yayıncı kuruluş tarafından) yaklaşık 950 milyon hane halkı tarafından izlendiği, yayınların yüzde 90’dan fazlasının şifresiz olarak gerçekleştirildiği maçları, 75 ayrı internet sitesinin canlı yayımladığı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Basketbol Avrupa Ligi, Barcelona THY Sponsorluk, Barcelona ve Manchester United, Basketbol Avrupa Ligi, Basketbol Avrupa Ligi 2010, Euroleague-Final Four, Euroleague-Final Four organizasyonu, THY, THY Euroleague-Final Four, THY Sponsor, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları 2010 Basketbol Avrupa Ligi, Türk Hava Yolları Sponsor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları