Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Direkt Uçtu, Küba Turları İkiye Katlandı

13 Mart, 2017 | 11:25

Küba 1 Mayıs Turları, Küba Turları, THY Küba

THY’nin direkt uçuşlara başladığı Küba’ya Türk turistlerin ilgisi gün geçtikte artıyor / THY Direkt Uçtu, Küba Turları İkiye Katlandı

Son yıllarda Küba 1 Mayıs Turları ‘na olan talep bir hayli artmıştı. Tur şirketleri, 1 Mayıs ‘ı Küba’da kutlamak isteyen turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyordu. Şimdilerde ise bu ilgi ikiye katlanmış durumda; Sebep THY’nin Küba’ya direkt uçuşu…

THY’nin direkt uçuşları öncesi aktarmalı olarak 20-24 saat arasında ulaşılan Küba’ya artık 10-12 saatte gidilebiliyor. Hal böyle olunca Küba 1 Mayıs kutlamalarını da kapsayan paket turlara ilgi katlandı. Pek çok tur şirketi, Küba 1 Mayıs Tur paketlerini ocak-şubat ayları arasında bitirdi. Bazı tur operatörleri ise normalde tek sefer yaptığı turlarının sayısını 3’e, 4’e çıkardı.

Her hafta karşılıklı 3 sefer yapılıyor

Türk Hava Yolları 295. hattını Küba’nın başkenti Hanava’da açtı. 20 Aralık 2016’da başlayan uçuşlar karşılıklı olarak haftada 3 sefer halinde yapılıyor. Havana’ya uçuş ve dönüşler, salı, perşembe, pazar günleri gerçekleştiriliyor. İstanbul’dan kalkışlar üç gün boyunca gece 01:10’da yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs, Havana, Küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları