Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Direkt Uçtu, Küba Turları İkiye Katlandı

13 Mart, 2017 | 11:25

Küba 1 Mayıs Turları, Küba Turları, THY Küba

THY’nin direkt uçuşlara başladığı Küba’ya Türk turistlerin ilgisi gün geçtikte artıyor / THY Direkt Uçtu, Küba Turları İkiye Katlandı

Son yıllarda Küba 1 Mayıs Turları ‘na olan talep bir hayli artmıştı. Tur şirketleri, 1 Mayıs ‘ı Küba’da kutlamak isteyen turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyordu. Şimdilerde ise bu ilgi ikiye katlanmış durumda; Sebep THY’nin Küba’ya direkt uçuşu…

THY’nin direkt uçuşları öncesi aktarmalı olarak 20-24 saat arasında ulaşılan Küba’ya artık 10-12 saatte gidilebiliyor. Hal böyle olunca Küba 1 Mayıs kutlamalarını da kapsayan paket turlara ilgi katlandı. Pek çok tur şirketi, Küba 1 Mayıs Tur paketlerini ocak-şubat ayları arasında bitirdi. Bazı tur operatörleri ise normalde tek sefer yaptığı turlarının sayısını 3’e, 4’e çıkardı.

Her hafta karşılıklı 3 sefer yapılıyor

Türk Hava Yolları 295. hattını Küba’nın başkenti Hanava’da açtı. 20 Aralık 2016’da başlayan uçuşlar karşılıklı olarak haftada 3 sefer halinde yapılıyor. Havana’ya uçuş ve dönüşler, salı, perşembe, pazar günleri gerçekleştiriliyor. İstanbul’dan kalkışlar üç gün boyunca gece 01:10’da yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs, Havana, Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları