Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin dergisi Skylife Japonca basıldı

21 Mayıs, 2015 | 20:16

Türk Hava Yolları (THY) uçaklarında yer alan Skylife dergisi, Japonya seferlerinde sunulmak üzere Japonca hazırlandı.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, Tokyo, Osaka, Okinawa, Fukuoka, Nagoya ve Sapparo’ya düzenlediği seferlerle Japonya’da 6 noktaya ulaşan THY, bu ülkeye yönelik seferleri için Skylife’ı Japonca da bastırdı.

Başta Türkiye olmak üzere THY’nin uçtuğu şehirleri tanıtan, yayınlandığı ayda Türkiye ve dünyada gerçekleşecek önemli kültür ve sanat etkinliklerine ve aktüel konulara değinen Skylife’ın Japonca versiyonu, standart derginin içeriğine paralel şekilde hazırlandı.

Dergide, Japon misafirlerin ilgisini çekecek unsurlar ön plana çıkarıldı.

Okumaya düşkün bir toplum olmalarıyla bilinen Japonlar, uzun süreli Türkiye-Japonya uçuşlarında Skylife’ı kendi dillerinde okuyabiliyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, yolcuların birçoğunun, yolculuk sonrasında dergiyi beraberinde götürdüğü gözlendi (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Skylife, Skylife dergisi, Skylife japonca, Skylife japonya, Skylife thy, Skylife türk hava yolları, THY, THY dergisi, THY japonya, THY japonya seferleri, THY japonya uçak bileti, THY Uçak Bileti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları