Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin dergisi Skylife Japonca basıldı

21 Mayıs, 2015 | 20:16

Türk Hava Yolları (THY) uçaklarında yer alan Skylife dergisi, Japonya seferlerinde sunulmak üzere Japonca hazırlandı.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, Tokyo, Osaka, Okinawa, Fukuoka, Nagoya ve Sapparo’ya düzenlediği seferlerle Japonya’da 6 noktaya ulaşan THY, bu ülkeye yönelik seferleri için Skylife’ı Japonca da bastırdı.

Başta Türkiye olmak üzere THY’nin uçtuğu şehirleri tanıtan, yayınlandığı ayda Türkiye ve dünyada gerçekleşecek önemli kültür ve sanat etkinliklerine ve aktüel konulara değinen Skylife’ın Japonca versiyonu, standart derginin içeriğine paralel şekilde hazırlandı.

Dergide, Japon misafirlerin ilgisini çekecek unsurlar ön plana çıkarıldı.

Okumaya düşkün bir toplum olmalarıyla bilinen Japonlar, uzun süreli Türkiye-Japonya uçuşlarında Skylife’ı kendi dillerinde okuyabiliyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, yolcuların birçoğunun, yolculuk sonrasında dergiyi beraberinde götürdüğü gözlendi (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Skylife, Skylife dergisi, Skylife japonca, Skylife japonya, Skylife thy, Skylife türk hava yolları, THY, THY dergisi, THY japonya, THY japonya seferleri, THY japonya uçak bileti, THY Uçak Bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları