Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den atılan işçilerin eylemleri sürüyor

03 Kasım, 2012 | 16:12

Türk Hava Yolları tarafından işten çıkarılan 305 işçinin geri alınmasını isteyen bir grup eylemci, Taksim THY ofisi önünde eylem yaptı.

NationalTurk.Com, İstanbul Taksim’deki THY bilet satış ofisi önünde toplanan eylemciler “THY ve Teknik A.Ş’de işten atılan işçiler geri alınsın” yazılı pankart açtı.

“İşçi kıyımına son”, “İş ekmek yoksa barış da yok” yazılı dövizler taşıyan işçilerden bazıları eyleme çocukları ve ailesiyle katıldı.

Sık sık slogan atan grup yapılan basın açıklamasının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Taksim THY, Taksim THY ofisi, Teknik A.Ş., Teknik A.Ş. işçileri, THY, THY Çalışanları Eylem, THY işçileri, THY Taksim, THY Taksim ofisi, THYden çıkarılan işçiler, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları