Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Ceo’su Temel Kotil, CNN International’a konuk oluyor

17 Haziran, 2014 | 16:20

Türk Hava Yolları CEO’su Temel Kotil, THY’yi anlatmak üzere 19 Haziran Perşembe günü CNN International’da Market Place Middle East programına konuk oluyor.

Barcelona ve Manchester United futbol takımlarının ardından 2020 yılına kadar Avrupa Basketbol Ligi’ne sponsor olan THY; havacılık sektöründe dünya çapında saygı duyulan ve performans temelini esas alıp havayolu şirketlerine her yıl düzenli olarak ödül veren Skytrax tarafından bu yıl bir kez daha “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçildi.

Temel Kotil; THY’nin yıldan yıla güçlendiğini, İstanbul’da milyar dolarlık yatırımla hayata geçecek olan üçüncü havalimanıyla da yükselişine devam edeceğini belirtirken, şirketin önümüzdeki döneme ait yatırım ve planlarından söz edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Basketbol Ligi, Barcelona, CNN International, Manchester United, Manchester United THY, Market Place Middle East, Temel Kotil, Temel Kotil haberleri, Temel Kotil Kİmdir, Temel Kotil THY, THY, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları CEO,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları