Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, business yolcuları için yeni bir kolaylık getirdi!

20 Eylül, 2018 | 11:43

THY, business yolcuları için yeni bir kolaylık getirdi!

THY, business yolcuları için yeni bir kolaylık getirdi. THY, business sınıfında seyahat eden yolcularına, yemeklerini uçuş öncesi seçebilmelerine olanak sağlayan proje başlattı.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği, kıtalar arası uçuş yapan business sınıf yolcularına daha iyi hizmet hedefiyle iki yeni proje hayata geçirildiğini açıkladı. Uçak içi sunduğu ikramlarla dünyada birçok ödüle layık görülen THY, business sınıfında seyahat eden konuklarına, yemeklerini uçuş öncesi seçebilmelerine olanak sağlayan projesini uygulamaya aldı.

THY, business yolcuları için yeni bir kolaylık getirdi

THY’nin bu uygulamasıyla, business sınıfta seyahat eden yolcular, İstanbul çıkışlı kıtalar arası hatlarda geçerli olmak üzere, internet sayfası ve mobil uygulama üzerinden yemeklerini kendileri seçebilecek. Yolcular bu seçimlerini, uçuşlarının gerçekleşeceği tarihin 1 hafta öncesinden başlayarak son 48 saate kadar yapabilecek.

THY yeni uygulamaya geçiyor

THY ile İstanbul çıkışlı Atlanta, Bangkok, Pekin, Bogota, Boston, Cape Town, Şikago, Guangzhou, Hanoi, Havana, Ho Chi Minh Kenti, Hong Kong, Houston, Cakarta, Johannesburg, Kuala Lumpur, Los Angeles, Manila, Miami, Montreal, New York, Phuket, Port Louis, San Francisco, Sao Paulo, Seul, Şangay, Singapur, Taipei, Tokyo, Toronto, Washington DC, Caracas, Panama City, Madagascar, Durban, Maputo ile Buenos Aires’e seyahat eden misafirler bu hizmetten yararlanabilecek.

“Dilediğiniz Zaman” servis uygulaması

THY’nin kıtalar arası uçuşlarda business sınıfı yolcularına sunduğu bir diğer yenilik ise uçuş esnasında ikramlarını istedikleri zaman talep edebilme imkanı olacak.

Dünyada çok az havayolu şirketinin uyguladığı bu ayrıcalıklı servis konsepti ile yolculara daha kişiselleştirilmiş bir hizmet alma olanağı sunulmuş oluyor. Yolcular dinlenecekleri ve ikram talep edecekleri zamanı kendileri belirleyerek daha esnek bir uçuş deneyimi yaşama fırsatı elde ediyorlar.

THY’nin İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm kıtalar arası gece seferlerinde yolcular bu servisten faydalanabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business yolcuları, Dilediğiniz Zaman servis, Servis konsepti, THY, THY Basın Müşavirliği, THY İkram, THY yemek, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları