Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Buenos Aires Seferleri Başladı..!

24 Aralık, 2012 | 13:21

THY Buenos Aires seferleri başladı...! Giderek uçuş ağını genişleten Türk Hava Yolları (THY) Arjantin uçuşlarına  Buenos Aires Seferleri Başladı.

Türk Hava Yolları’nın Arjantin uçuşlarına ve Buenos Aires Seferlerine başlamasıyla birlikte Tangolar Diyarı olarak bilinen Arjantin Turlarıyla Buenos Aires Balayı Turlarına ilginin giderek artacağı bekleniyor.

Buenos Aires anlamı,  Güzel Havalar

İspanyolca da “Güzel Havalar” anlamına gelen Arjantin’in en büyük kenti olan Buenos Aires, aynı zamanda Güney Amerika’nın da en büyük kentlerinden biridir.

Buenos Aires şehri Atlantik Okyanusu kıyısında, Río Paraná ve Río Uruguay nehirlerinin oluşturduğu huni biçimindeki Río de la Plata adı verilen ağızda, Güney Amerika kıtasının doğusunda bulunur.

THY Buenos Aires Seferleri haftada 4 kez olacak

Kentte yaşayanların çoğunluğu İspanyol ve İtalyan kökenli olmakla birlikte, azımsanmayacak oranda Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenliler de bulunur. En yaygın din Katolik Hristiyanlık, resmi dili ise İspanyolca’dır.

Uçuş ağını her geçen gün genişleten THY 11 Aralık itibari ile buraya haftada 4 gün karşılıklı sefer başlattı.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Balayı, Arjantin Turları, Balayı, Brezilya, buenos aires anlamı, Buenos Aires Balayı, Buenos Aires Balayı Turları, Sektörel Turizm Haberleri, THY, THY Buenos Aires Seferleri, THY Haberleri, Türk Hava Yolları Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları