Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Buenos Aires Seferleri Başladı..!

24 Aralık, 2012 | 13:21

THY Buenos Aires seferleri başladı...! Giderek uçuş ağını genişleten Türk Hava Yolları (THY) Arjantin uçuşlarına  Buenos Aires Seferleri Başladı.

Türk Hava Yolları’nın Arjantin uçuşlarına ve Buenos Aires Seferlerine başlamasıyla birlikte Tangolar Diyarı olarak bilinen Arjantin Turlarıyla Buenos Aires Balayı Turlarına ilginin giderek artacağı bekleniyor.

Buenos Aires anlamı,  Güzel Havalar

İspanyolca da “Güzel Havalar” anlamına gelen Arjantin’in en büyük kenti olan Buenos Aires, aynı zamanda Güney Amerika’nın da en büyük kentlerinden biridir.

Buenos Aires şehri Atlantik Okyanusu kıyısında, Río Paraná ve Río Uruguay nehirlerinin oluşturduğu huni biçimindeki Río de la Plata adı verilen ağızda, Güney Amerika kıtasının doğusunda bulunur.

THY Buenos Aires Seferleri haftada 4 kez olacak

Kentte yaşayanların çoğunluğu İspanyol ve İtalyan kökenli olmakla birlikte, azımsanmayacak oranda Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenliler de bulunur. En yaygın din Katolik Hristiyanlık, resmi dili ise İspanyolca’dır.

Uçuş ağını her geçen gün genişleten THY 11 Aralık itibari ile buraya haftada 4 gün karşılıklı sefer başlattı.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Balayı, Arjantin Turları, Balayı, Brezilya, buenos aires anlamı, Buenos Aires Balayı, Buenos Aires Balayı Turları, Sektörel Turizm Haberleri, THY, THY Buenos Aires Seferleri, THY Haberleri, Türk Hava Yolları Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları