Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Bologna seferlerine başladı

01 Mart, 2010 | 13:16

THY Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul – Bologna (İtalya) seferleri başladı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada, bugün ilk uçuşu gerçekleşen Bologna seferlerinin karşılıklı olarak haftada 7 gün yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, İstanbul–Bologna seferleri ile THY’nin yurt dışı nokta sayısının 120’ye ulaştığı ifade edilerek, Bologna’ya seyahat edecek yolculara, 1-31 Mart tarihleri arasında başlayan seyahatlerde gidiş-dönüş 115 Avro’dan (vergi ve harçlar hariç) başlayan fiyatlarla uçma imkanı sunulduğu kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bologna, Bologna Uçak Seferleri, İstanbul Bologna, İstanbul Bologna Uçak seferleri, İtalya, İtalya Turları, İtalya Uçak Seferleri, THY, THY Haberleri, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları