Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Bingöl-Ankara seferleri Eylül’de başlıyor

28 Ağustos, 2013 | 15:39

THY'nin Bingöl-Ankara seferleri Eylül'de başlıyor 12 Haziran’da hizmete açılan Bingöl Havalimanı’ndan Ankara’ya direkt uçuşlara, 19 Eylül’de başlanması planlanıyor.

THY Satış Müdürü Kuddusi Demir, havalimanında düzenlediği basın toplantısında, THY’nin bu yıl “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçildiğini hatırlattı.

Haftada 3 gün yapılan Bingöl-İstanbul Atatürk Havalimanı seferlerinde doluluk oranının yüzde 95 olduğunu belirten Demir, yoğun talep dolayısıyla bu sayının ekim ayında 5’e yükseltileceğini anlattı.

Talepler doğrultusunda Bingöl’e, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da uçuş hazırlıkları yapıldığını bildiren Demir, “Bingöl’den direkt Ankara’ya haftada 3 sefer olarak planlanan uçuşları 19 Eylül’de başlatmayı düşünüyoruz” dedi.

Kış mevsimi için seyahat planı yapanlar için “44 liraya bilet kampanyası” düzenlediklerini kaydeden Demir, bilet satışlarının internet aracılığıyla gerçekleştirileceği kampanyanın bir hafta süreceğini sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bingöl Havalimanı, Bingöl Havalimanı THY, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, THY, THY ankara bingöl, THY bilet, THY Satış Müdürü Kuddusi Demir, THY seferleri, Thy Uçakları, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları