Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, basında çıkan hisse alacağı haberleri hakkında açıklama yaptı!

03 Kasım, 2018 | 17:10

THY, basında çıkan hisse alacağı haberleri hakkında açıklama yaptı!

THY, basında çıkan hisse alacağı haberleri hakkında açıklama yaptı. Türk Hava Yolları son günlerde basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul Havalimanı’ndan hisse alacağı haberleri yapılan açıklama ile yalanlandı. THY, basında İstanbul Havalimanı’ndan hisse almak için harekete geçtiği hakkındaki haberin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

THY’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamasında, 31 Ekim tarihinde medyada çıkan habere ilişkin olarak, şu ifadelere yer verildi:

“Haberde, ortaklığımızın İstanbul Havalimanı’ndan hisse almak için harekete geçtiği ve New York JFK Havalimanı’nın da 1 numaralı terminalinde ortak olarak yer alabileceği ifadelerine yer verildiği tespit edilmiştir.

Bahsi geçen haber gerçeği yansıtmamakta olup, halihazırda söz konusu havalimanlarına ilişkin Yönetim Kurulu’muzun herhangi bir değerlendirmesi yahut kararı bulunmamaktadır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, İstanbul havalimanı, Kamuyu Aydınlatma Platformu, New York JFK Havalimanı, THY, THY yalanlama, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları