Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, balayı cenneti Şeyseller’e haftada üç kez uçacak

19 Eylül, 2016 | 09:26

THY, balayı cenneti Şeyseller’e haftada üç kez uçacak

THY, 31 Ekim tarihinden itibaren balayı cenneti Şeyseller’e haftada üç kez uçacak.

Türk Hava Yolları, global uçuş ağına 31 Ekim tarihinde Hint Okyanusu’nun gözde tatil beldesi Şeyselleri de ekliyor. Şeyseller ile birlikte THY’nin uçuş yaptığı destinasyon sayısı 243’e, Afrika’daki destinasyon sayısı ise 49’a yükselmiş olacak.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada üç kez karşılıklı olarak Şeysellerin başkenti Mahe adasına uçacak olan THY’nin TK747 sefer sayılı uçağı 01.05’te İstanbul’dan kalkacak, sabah 10.55’de Mahe’ya inecek. TK749 sefer sayılı uçağın Şeyseller’den hareket saati 12.25, İstanbul’a iniş saati ise 18.10.

Yemyeşil doğa, göz kamaştıran plajlar cennet gibi bir ada

Cennet gibi plajlarıyla Hint Okyanusu’nda en gözde tatil beldelerinden biri olan Şeyseller’in başkenti Victoria’da düzenlenen uluslararası karnaval büyük ilgi görüyor.

Göz kamaştıran plajları, yemyeşil ormanları, temiz hava ve dingin atmosferi ile Şeyseller tam bir turizm ülkesi.Başkent Mahe, Praslin ve La Digue adaları her yıl yüzbinlerce turisti ağırlıyor (kokpit.aero).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı turları, mahe balayı, Seyşel Adaları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, THY, THY Seyşeller, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları