Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Avusturya’nın Graz şehrine sefer başlattı

25 Haziran, 2015 | 07:42

Türk Hava Yolları, Avusturya’da Viyana ve Salzburg’dan sonra 3’üncü nokta olarak Graz’ı uçuş ağına bağladı.

THY, Avusturya’daki 3. noktası Graz’a sefer başlatı. Avusturya’da Viyana ve Salzburg’a uçan THY, Graz seferleriyle birlikte Avrupa’da uçtuğu şehir sayısını 105’e yükseltti.

22 Haziran’da başlayan İstanbul – Graz uçuşları, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi olmak üzere haftanın 4 günü karşılıklı olarak yapılıyor.

2003 yılında Avrupa Kültür Şehri seçilen Graz, Viyana’dan sonra Avusturya’nın en büyük ikinci şehri. Üzüm bağları, operaları ve yine Avrupa’nın en güvenli şehirlerinden biri oluşu bu kentin turistler tarafaından tercih edilme sebeplerinden.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Salzburg, Salzburg avusturya, Salzburg thy, Salzburg Turu, Salzburg uçak bileti, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları avusturya, Türk Hava Yolları graz, Türk Hava Yolları viyana, Viyana, Viyana thy, Viyana turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları