Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Arjantin’e direkt uçacak

16 Temmuz, 2013 | 11:50

THY Genel Müdürü Temel Kotil, 2 yıl içerisinde Arjantin’e direkt sefer başlatacaklarını, seferlerin günde 2 kez yapılacağını açıkladı. / THY Arjantin’e direkt uçacak…

Türk Hava Yolları (THY)  ile Arjantin Turizm Bakanlığı arasında iyi niyet anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre Türkiye ve Arjantin arasındaki ulaşım ve tanıtım ilişkilerinin daha da geliştirilmesi öngörülüyor. Arjantin Turizm Bakanlığı’nın tanıtım faaliyetlerinde, THY’nin hizmetlerine, uçuş noktalarına ve Türkiye tanıtımlarına yer vermesi, THY’nin ise yayın ve uçak içinde Arjantin’i her yönüyle tanıtması planlanıyor.

Temel Kotil, Arjantin ile Türkiye arasındaki mesafenin uzak olduğunu, THY’nin uçuşlarının iki ülkeyi birbirine yakınlaştırdığını vurguladı. Kotil, Arjantin’e 2 yıl içerisinde günde iki kez icra edilecek şekilde direkt seferlere başlanılacağını bildirdi.

Arjantin Turizm Bakanı Meyer de Arjantin’e Türkiye’den gelen ziyaretçi sayısının yüzde 9 oranında arttığına dikkati çekerek, Türkiye’nin Arjantin’e gerçekleştirdiği uçuşlarda yüzde 25 oranında artış görüldüğünü kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Türkiye, arjantin uçak, Temel Kotil, temel kotil arjantin, THY, THY Arjantin, thy arjantin direkt, thy arjantin seferleri, türkiye arjantin thy,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları