Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Amerikalı blog yazarlarını ağırladı

02 Temmuz, 2015 | 13:31

Türk Hava Yolları, ABD’nin en çok takip edilen seyahat blogu yazarlarını geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ağırladı.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, “Seyahat Blog Yazarları Zirvesi” adı altında gerçekleşen organizasyon, Amerikalı 29 blog yazarının katılımıyla Türkiye’de gerçekleştirildi.

THY’nin organize ettiği etkinliğin ilki, geçtiğimiz yıl Beyaz Saray’da düzenlenmişti. Bu yılki organizasyon kapsamında, iki gün boyunca İstanbul’un tarihi ve kültürel mekânlarını ziyaret eden 29 blog yazarı, Türk mutfağının yanı sıra, Türk sanatları ve kültürünün zenginliğini de yerinde gözlemleme imkânı buldu.

Türk Hava Yolları, bu gezilerin yanı sıra Amerikalı ünlü blog yazarları için kapsamlı bir tur programı da hazırladı. 4 ayrı grup oluşturan konuklar, 2 günlük İstanbul gezisi sonrasında, Urfa-Mardin, Konya-Kapadokya, Trabzon-Rize ve Efes-Pamukkale bölgelerini de ziyaret ettiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD seyahat blogları, Beyaz Saray, Beyaz Saray Amerika, Efes, Kapadokya, Pamukkale, Seyahat, seyahat blogları, THY, THY Haberleri, THY seyahat, THY Uçak Bileti, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları